Nasz żłobek zapewnia wszechstronny rozwój wszystkim wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby maluszek czuł się kochany i szczęśliwy. Dbamy o potrzeby dziecka i zapewniamy mu poczucie bezpieczeństwa.

Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:3o do 17:oo przez cały rok (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych).

Do żłobka przyjmowane są dzieci z Miasta Siemianowice Śląskie i innych okolicznych miast. Ilość miejsc jest ograniczona – 70.
Dzieci uczęszczają do trzech grup wiekowych:

  • Grupa 1 – SMERFY – dzieci od 20 tyg. do 1 roku życia
  • Grupa 2 – PSZCZÓŁKI – dzieci powyżej 1 roku życia do 2 lat
  • Grupa 3 – MISIE – dzieci od 2 do 3 lat.

Dlaczego My?

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, czy zapisać do nas swoje pociechy, szybko je rozwiejemy. Oto lista powodów, dla których warto nas wybrać:

  • Przede wszystkim świetna lokalizacja żłobka, blisko zakładów pracy. Jeśli jednak będą musieli państwo dojeżdżać i na to mamy rozwiązanie w postaci miejsc parkingowych przed żłobkiem, które ułatwią Wam przywożenie i odbiór dziecka.
  • Po drugie: wykwalifikowana kadra składająca się z położnych i opiekunek dziecięcych. Oprócz nich nasz żłobek będą regularnie wspomagać inni specjaliści: położne, dentysta, higienistka stomatologiczna, strażak, policjant, instruktorzy sensoplastyki, i wiele innych.
  • Do kolejnych atutów należy wliczyć ogromną i dobrze zagospodarowaną powierzchnię 300 m2. Lokal został zaprojektowany w taki sposób, by dzieci miały miejsce na zabawę w naturalnym świetle dziennym, dzięki 3 salom z dużymi oknami oraz na chwilę odpoczynku w ciszy, w odpowiednio dobranych pomieszczeniach.
  • Nasz żłobek zapewnia liczne atrakcje i usługi dodatkowe, takie jak np. nauka języka angielskiego, zajęcia z sensoplastyki, rytmiki. Wszystkie zabawki dobrane są do wieku dziecka, pozwalając mu się odpowiednio rozwijać, posiadają atesty i certyfikaty unijne.
  • Pamiętamy też o higienie i czystości dziecka. Nasz żłobek posiada ogromny kompleks sanitarny, jak również doświadczonych pracowników. Współpracujemy również ze stomatologiem.