Drodzy Rodzice, rekrutacja w Naszym Żłobku trwa cały rok. Najwięcej miejsc zwalnia nam się we wrześniu, kiedy to trzyletnie dzieci przechodzą pod opiekę przedszkolną. W trakcie trwania roku szkolnego również można znaleźć miejsce, jednak dzieje się to sporadycznie.

Jeśli zastanawiacie się, czy wybrać nasz żłobek, wypełnijcie poniższy formularz informacyjny. To pomoże nam nawiązać z Wami kontakt i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Z momentem wypełnienia formularzu, system wysyła nam maila i automatycznie dodaje Was do bazy osób chętnych. O tym, czy wasz wniosek został przyjęty, zostaniecie powiadomieni drogą mailową. Odezwie się do Was nasz przedstawiciel, który w razie pytań i wątpliwości, z chęcią Wam pomoże.

Karta zapisu dziecka

RodzicKorzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.
Przeczytaj Politykę Prywatności

Jeśli jesteście pewni, że to nasz żłobek chcecie wybrać dla swojej pociechy, wypełnijcie kartę zgłoszeniową dziecka, która znajduje się poniżej.

Dokument można wysłać mailowo, co będzie dla nas znakiem, że zdecydowaliście się na naszą placówkę. Pamiętajcie jednak, by podpisany dokument dostarczyć do naszej placówki.

Niezbędne dokumenty do zapisania dziecka:

O przyjęciu Państwa pociechy decyduje kolejność zgłoszeń. W momencie, kiedy nie posiadamy wolnych miejsc, dziecko zostaje zapisane na listę rezerwową. Zgłaszając swoją pociechę do naszego żłobka nie ponosicie żadnych opłat. Z chwilą, kiedy zdecydujecie się oddać swojego malucha pod naszą opiekę, zapraszamy do obejrzenia naszej placówki. Podczas spotkania postaramy się udzielić Państwu informacji na nurtujące Was pytania.

Zapraszamy do zapisów!!!