Gryfne Bajtle - Niepubliczny Żłobek w Siemianowicach Śląskich

Witaj w Gryfnych Bajtlach – wyjątkowym miejscu na mapie Siemianowic Śląskich, gdzie zawsze panuje ciepła, domowa atmosfera, a zabawa harmonijnie łączy się z nauką.

Wykwalifikowana kadra pedagogów, opiekunek dziecięcych, położnych i innych specjalistów dba o wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie maluszków. Codzienne zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne uczą, bawią i pomagają odkrywać pierwsze pasje. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Szanujemy jego potrzeby i rozumiemy emocje. Chcemy, by czuło się kochane i szczęśliwe. Dołożę wszelkich starań, by czas spędzony w żłobku był dla Twojego maluszka radosnym etapem życia i wartościową przygodą.
Możesz mi zaufać.

signature-white.pngDyplomowana położna

Dziecko i Alpaka

Ilość miejsc

Żłobek posiada łącznie 80 miejsc dla dzieci od 20. tygodnia życia do 3 lat. Maluchy podzielone są na trzy grupy:
Smerf
Smerfy
Od 20. tygodnia do 1,5 roku
Pszczoła
Pszczółki
Od 1,5 roku do 2 lat
Miś
Misie
Od 2 do 3 lat

Lokalizacja

Żłobek znajduje się w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. 1 Maja 12 – w kameralnej i spokojnej okolicy. Dzięki lokalizacji w samym sercu miasta, bez problemu dotrzesz do nas zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Kilka minut spacerem dzieli naszą placówkę od dużego placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem opiekunek dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. 

Mapa dojazdu

Marker

Budynek i sale

Żłobek prowadzony jest w nowoczesnym budynku o pow. 300 m2, który spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, wymagane przepisami techniczno-budowlanymi i o ochronie przeciwpożarowej. Do dyspozycji maluszków pozostają 3 przestronne, dobrze nasłonecznione sale z wydzielonymi strefami wypoczynku oraz duże, odpowiednio dostosowane zaplecze sanitarne. W żłobku przez cały rok działają oczyszczacze powietrza. 

Zarówno sam obiekt, jak i wnętrza są regularnie modernizowane pod kątem bezpieczeństwa, estetyki i funkcjonalności. 

Chmura Słońce
Planeta Astronauta

Nasze atuty

 • Domowa atmosfera
 • Lokalizacja w centrum
 • Całodobowy kontakt
 • Dedykowane diety
 • Atestowane wyposażenie
 • Wykwalifikowana kadra
 • Prywatny parking
 • Bogata oferta zajęć
 • Opieka stomatologa
 • Aż 300 m2 przestrzeni
 • Indywidualne podejście
 • Dofinansowane czesne
 • Wszystkie zajęcia w cenie
 • Ubezpieczenie NNW
 • Czyste powietrze
Księżyc Galaktyka Saturn Księżyc

Nasza kadra

Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna
Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna

Grupa Smerfy

Barbara Rogozińska - opiekun dziecięcy
Barbara_Rogozinska.jpg
Barbara Rogozińska
opiekun dziecięcy

Jestem osobą miłą, uśmiechniętą i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Staram się, aby atmosfera w grupie była zawsze radosna i pełna ciepła. Dzięki temu nasi podopieczni z chęcią przychodzą do żłobka i wracają do domu z uśmiechem. Uwielbiam pracować z dziećmi to właśnie one uczą nas dorosłych cieszyć się z małych rzeczy. Największą nagrodą za moją pracę jest radość i szczery uśmiech naszych gryfnych bajtli.

Justyna Stępka - opiekun dziecięcy, położna
Justyna_Stepka.jpg
Justyna Stępka
opiekun dziecięcy, położna

Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i wyrozumiałą. Powierzonymi maluszkami staram się zająć tak jak zajęłabym się własnymi dziećmi. Patrzę na dzieci sercem i widzę dobro każdego z nich. Ich sukcesy są moimi sukcesami, a ich szczęście jest moim szczęściem. Chciałabym , aby radość i uśmiech naszych gryfnych bajtli zawsze towarzyszyły mi podczas pracy.

Iwona Radwańska - pomoc do dzieci
Iwona_Radwanska.jpg
Iwona Radwańska
pomoc do dzieci

Jestem pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, staram się mieć zawsze uśmiech na twarzy. Bardzo lubię dzieci - dlatego cieszę się, że pracując w żłobku, mogę mieć z nimi kontakt i że w jakikolwiek sposób mogę im służyć pomocą.

Karolina Smoła - pedagog
Karolina_Drewniak.jpg
Karolina Smoła
pedagog

Jestem osobą ciepłą, cierpliwą i kochającą dzieci. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, a praca z nimi to moje zamiłowanie. Moim priorytetem jest, aby maluchy otoczone opieką i troską czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Największą radością dla mnie jest uśmiech na twarzy każdego bajtla.

Grupa Pszczółki

Barbara Bartman - opiekun dziecięcy
Barbara_Bartman.jpg
Barbara Bartman
opiekun dziecięcy

Ciocia Basia kochająca uśmiech na twarzy Naszych podopiecznych. Najważniejsze w mojej pracy jest to, aby dziecko czuło się szczęśliwe, spełnione i docenione. Chce, aby każde dziecko miało szansę na jak najlepszy rozwój.

Sara Grodek - opiekun dziecięcy
Sara_Grodek.jpg
Sara Grodek
opiekun dziecięcy

Jestem osobą odpowiedzialną dbająca o bezpieczeństwo dzieci. Dbam o to, aby zajęcia, które się odbywają były kreatywne. Przekazuję dzieciom pozytywną energię poprzez zabawę i taniec. Uśmiech i zadowolenie dzieci jest dla mnie dużą nagrodą, przez co mam większą motywację do dalszego działania w pracy.

Agnieszka Marchwicka - opiekun dziecięcy
Agnieszka-Marchwicka.jpg
Agnieszka Marchwicka
opiekun dziecięcy
Joanna Kulików - opiekun dziecięcy
Joanna Kulików
opiekun dziecięcy

Grupa Misie

Teresa Śmiejkowska - opiekun dziecięcy
Teresa_Smiejkowska.jpg
Teresa Śmiejkowska
opiekun dziecięcy

Ciocia Teresa odpowiedzialna, konsekwentna w swoim działaniu o żartobliwym podejściu. Wasze pociechy traktuje jak własne dzieci, którym z należytą starannością wpaja dobre zasady.

Nikola Schneider - opiekun dziecięcy
Nikola_Schneider.jpg
Nikola Schneider
opiekun dziecięcy

Ciocia Nikola konsekwentna o duszy artystki, zawsze zorganizuje dzieciom kreatywne zajęcia dzięki którym Wasze pociechy będą się wspaniale bawić i rozwijać.

Anna Krztoń Tomaszewska - opiekun dziecięcy
Anna_Krzton-Tomaszewska.jpg
Anna Krztoń Tomaszewska
opiekun dziecięcy

Jestem osobą wesołą, wrażliwą z artystyczną duszą. Kocham pracę z dziećmi. Do każdego dziecka podchodzę z wielkim sercem i zrozumieniem. Szczęście i uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie najważniejsze. Wszystkie maluchy dostają ode mnie dużo wsparcia i miłości.

Rodzice o nas