Gryfne Bajtle - Niepubliczny Żłobek w Siemianowicach Śląskich

Witaj w Gryfnych Bajtlach – wyjątkowym miejscu na mapie Siemianowic Śląskich, gdzie zawsze panuje ciepła, domowa atmosfera, a zabawa harmonijnie łączy się z nauką.

Wykwalifikowana kadra pedagogów, opiekunek dziecięcych, położnych i innych specjalistów dba o wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie maluszków. Codzienne zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne uczą, bawią i pomagają odkrywać pierwsze pasje. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Szanujemy jego potrzeby i rozumiemy emocje. Chcemy, by czuło się kochane i szczęśliwe. Dołożę wszelkich starań, by czas spędzony w żłobku był dla Twojego maluszka radosnym etapem życia i wartościową przygodą.
Możesz mi zaufać.

signature-white.pngDyplomowana położna

Dziecko i Alpaka

Ilość miejsc

Żłobek posiada łącznie 80 miejsc dla dzieci od 20. tygodnia życia do 3 lat. Maluchy podzielone są na trzy grupy:
Smerf
Smerfy
Od 20. tygodnia do 1,5 roku
Pszczoła
Pszczółki
Od 1,5 roku do 2 lat
Miś
Misie
Od 2 do 3 lat

Lokalizacja

Żłobek znajduje się w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. 1 Maja 12 – w kameralnej i spokojnej okolicy. Dzięki lokalizacji w samym sercu miasta, bez problemu dotrzesz do nas zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Kilka minut spacerem dzieli naszą placówkę od dużego placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem opiekunek dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. 

Mapa dojazdu

Marker

Budynek i sale

Żłobek prowadzony jest w nowoczesnym budynku o pow. 300 m2, który spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, wymagane przepisami techniczno-budowlanymi i o ochronie przeciwpożarowej. Do dyspozycji maluszków pozostają 3 przestronne, dobrze nasłonecznione sale z wydzielonymi strefami wypoczynku oraz duże, odpowiednio dostosowane zaplecze sanitarne. W żłobku przez cały rok działają oczyszczacze powietrza. 

Zarówno sam obiekt, jak i wnętrza są regularnie modernizowane pod kątem bezpieczeństwa, estetyki i funkcjonalności. 

Chmura Słońce
Planeta Astronauta

Nasze atuty

 • Domowa atmosfera
 • Lokalizacja w centrum
 • Całodobowy kontakt
 • Dedykowane diety
 • Atestowane wyposażenie
 • Wykwalifikowana kadra
 • Prywatny parking
 • Bogata oferta zajęć
 • Opieka stomatologa
 • Aż 300 m2 przestrzeni
 • Indywidualne podejście
 • Dofinansowane czesne
 • Wszystkie zajęcia w cenie
 • Ubezpieczenie NNW
 • Czyste powietrze
Księżyc Galaktyka Saturn Księżyc

Nasza kadra

Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna
Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Impedit recusandae sunt tempora tempore! Cumque, dolor incidunt maiores officia praesentium reprehenderit vitae! A alias architecto asperiores aspernatur autem consequuntur corporis cumque dolore error fugiat fugit harum incidunt ipsa ipsam ipsum iste iusto labore nobis non nulla omnis placeat possimus quae quasi quis, quisquam quod quos ratione reiciendis repellendus reprehenderit similique sint soluta ut vel velit voluptates! A asperiores, blanditiis dolorem impedit nihil odio quos recusandae sunt ut vel. Ab accusantium assumenda, consequatur eius iusto modi nostrum, odio possimus quibusdam voluptas, voluptatem voluptatum. A, dignissimos earum eligendi facere in molestiae odio suscipit!

Grupa Smerfy

Barbara Rogozińska - opiekun dziecięcy
Barbara_Rogozinska.jpg
Barbara Rogozińska
opiekun dziecięcy

Jestem osobą miłą, uśmiechniętą i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Staram się, aby atmosfera w grupie była zawsze radosna i pełna ciepła. Dzięki temu nasi podopieczni z chęcią przychodzą do żłobka i wracają do domu z uśmiechem. Uwielbiam pracować z dziećmi to właśnie one uczą nas dorosłych cieszyć się z małych rzeczy. Największą nagrodą za moją pracę jest radość i szczery uśmiech naszych gryfnych bajtli.

Justyna Stępka - opiekun dziecięcy, położna
Justyna_Stepka.jpg
Justyna Stępka
opiekun dziecięcy, położna

Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i wyrozumiałą. Powierzonymi maluszkami staram się zająć tak jak zajęłabym się własnymi dziećmi. Patrzę na dzieci sercem i widzę dobro każdego z nich. Ich sukcesy są moimi sukcesami, a ich szczęście jest moim szczęściem. Chciałabym , aby radość i uśmiech naszych gryfnych bajtli zawsze towarzyszyły mi podczas pracy.

Iwona Musialik - pomoc do dzieci
Iwona_Musialik.jpg
Iwona Musialik
pomoc do dzieci

Ciocia Iwona pełna serdeczności z pogodnym nastawieniem do życia. Ze świetnym zorganizowaniem i uśmiechem na twarzy zadba o prawdziwy porządek dla Waszych maluchów.

Grupa Pszczółki

Aleksandra Bernal-Krupińska - opiekun dziecięcy
Bernal-Krupinska_Aleksandra.jpg
Aleksandra Bernal-Krupińska
opiekun dziecięcy

Przyjazne relacje z dziećmi i ich rodzicami sprawiają mi ogromną radość. Jestem osobą opiekuńczą i troskliwa. Obserwowanie rozwoju dzieci oraz nabywania przez nich nowych umiejętności jest dla mnie interesującym doświadczeniem. Podziękowaniem za moja prace każdego dnia jest ten cudowny usmiech kazdego z moich podopiecznych.

Karina Musiał - opiekun dziecięcy
Karina_Musial.jpg
Karina Musiał
opiekun dziecięcy

Opieka nad dziećmi sprawia mi ogromną radość. Lubię się z nimi bawić, spędzać czas i odkrywać z nimi świat. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze i czerpię ogromną satysfakcję widząc jak szybko rozwijają. 

Katarzyna Pyrchla-Kusz - opiekun dziecięcy
Katarzyna Pyrchla-Kusz
opiekun dziecięcy

Grupa Misie

Teresa Śmiejkowska - opiekun dziecięcy
Teresa_Smiejkowska.jpg
Teresa Śmiejkowska
opiekun dziecięcy

Ciocia Teresa odpowiedzialna, konsekwentna w swoim działaniu o żartobliwym podejściu. Wasze pociechy traktuje jak własne dzieci, którym z należytą starannością wpaja dobre zasady.

Nikola Schneider - opiekun dziecięcy
Nikola_Schneider.jpg
Nikola Schneider
opiekun dziecięcy

Ciocia Nikola konsekwentna o duszy artystki, zawsze zorganizuje dzieciom kreatywne zajęcia dzięki którym Wasze pociechy będą się wspaniale bawić i rozwijać.

Martyna Kędzierska - opiekun dziecięcy
Martyna Kędzierska
opiekun dziecięcy

Gdy muszę opisać się w kilku słowach zawsze przychodzą mi trzy określenia mojej osoby wulkan energii, straszna gaduła i 20 pomysłów na minutę. I całe szczęście te cechy moi podopieczni kochają we mnie najbardziej, bo przecież kto się będzie z nimi tarzał po dywanie czy brudził farbą jak nie Ciocia Martyna. W roli misia do przytulania też sprawdzam się dość dobrze, wiedzą to ci, którzy nie raz widzieli mnie z czwórką dzieci na kolanach jednocześnie. Taka jestem, byłam i mam nadzieję, że pozostanę, bowiem kolorowy świat dzieci w którym pracuję to jest najlepsza wersja świata, w którym można żyć.

Anna Szymanowska - opiekun dziecięcy
Anna Szymanowska
opiekun dziecięcy

Rodzice o nas