Gryfne Bajtle - Niepubliczny Żłobek w Siemianowicach Śląskich

Witaj w Gryfnych Bajtlach – wyjątkowym miejscu na mapie Siemianowic Śląskich, gdzie zawsze panuje ciepła, domowa atmosfera, a zabawa harmonijnie łączy się z nauką.

Wykwalifikowana kadra pedagogów, opiekunek dziecięcych, położnych i innych specjalistów dba o wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie maluszków. Codzienne zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne uczą, bawią i pomagają odkrywać pierwsze pasje. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Szanujemy jego potrzeby i rozumiemy emocje. Chcemy, by czuło się kochane i szczęśliwe. Dołożę wszelkich starań, by czas spędzony w żłobku był dla Twojego maluszka radosnym etapem życia i wartościową przygodą.
Możesz mi zaufać.

signature-white.pngDyplomowana położna

Dziecko i Alpaka

Ilość miejsc

Nasz Niepubliczny Żłobek w Siemianowicach Śląskich Gryfne Bajtle posiada łącznie 80 miejsc dla dzieci od 20. tygodnia życia do 3 lat. Maluchy podzielone są na trzy grupy:
Smerf
Smerfy
Od 20. tygodnia do 1,5 roku
Pszczoła
Pszczółki
Od 1,5 roku do 2 lat
Miś
Misie
Od 2 do 3 lat

Lokalizacja

Niepubliczny żłobek Gryfne Bajtle znajduje się w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. 1 Maja 12 – w kameralnej i spokojnej okolicy. Dzięki lokalizacji w samym sercu miasta, bez problemu dotrzesz do nas zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Kilka minut spacerem dzieli naszą placówkę od dużego placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem opiekunek dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. 

Mapa dojazdu

Marker

Budynek i sale

Żłobek prowadzony jest w nowoczesnym budynku o pow. 300 m2, który spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, wymagane przepisami techniczno-budowlanymi i o ochronie przeciwpożarowej. Do dyspozycji maluszków pozostają 3 przestronne, dobrze nasłonecznione sale z wydzielonymi strefami wypoczynku oraz duże, odpowiednio dostosowane zaplecze sanitarne. W żłobku przez cały rok działają oczyszczacze powietrza. 

Zarówno sam obiekt, jak i wnętrza prywatnego żłobka w Siemianowicach są regularnie modernizowane pod kątem bezpieczeństwa, estetyki i funkcjonalności.

Chmura Słońce
Planeta Astronauta

Nasze atuty

 • Domowa atmosfera
 • Lokalizacja w centrum
 • Całodobowy kontakt
 • Dedykowane diety
 • Atestowane wyposażenie
 • Wykwalifikowana kadra
 • Prywatny parking
 • Bogata oferta zajęć
 • Opieka stomatologa
 • Aż 300 m2 przestrzeni
 • Indywidualne podejście
 • Dofinansowane czesne
 • Wszystkie zajęcia w cenie
 • Ubezpieczenie NNW
 • Czyste powietrze
Księżyc Galaktyka Saturn Księżyc

Nasza kadra

Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna
Katarzyna_Rej.jpg
Katarzyna Rej
dyrektor, dyplomowana położna

Grupa Misie

Karolina Bakalarska - opiekunka dziecięca
ciocia-angelika-konopinska.jpg
Karolina Bakalarska
opiekunka dziecięca

Praca z dziećmi to moja największa pasja. Jestem osobą niezwykle energiczną, kreatywną i entuzjastycznie nastawioną do świata i ludzi. To tylko część cech, które pozwalają mi budować szczere i dobre relacje z dziećmi, a także otaczać je opieką każdego dnia.

Marta Nowinowska - pedagog, opiekunka dziecięca
ciocia-marta-nowinowska.jpg
Marta Nowinowska
pedagog, opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia na AHE w Łodzi na kierunku Pedagogika. Jestem także trenerem zajęć marki Sensoplastyka oraz certyfikowanym trenerem Bajkoterapii. Podczas swojej wieloletniej pracy z dziećmi staram się być otwarta na ich potrzeby, wzbudzać sympatię oraz zyskiwać ich zaufanie. Cechuje mnie konsekwencja, szczerość, ale przede wszystkim ogromne serce do pracy z dziećmi. Wszystko po to, by mogły czuć się bezpiecznie i były szczęśliwe. Uśmiech dzieci to dla mnie ogromna nagroda i motywacja do dalszej pracy.

Martyna Sowa - opiekunka dziecięca
Martyna Sowa
opiekunka dziecięca
Masłowska Patrycja - opiekunka dziecięca
Masłowska Patrycja
opiekunka dziecięca

Grupa Pszczółki

Patrycja Moczek - opiekunka dziecięca
Patrycja Moczek
opiekunka dziecięca

Każde dziecko jest wyjątkowe, dobre i niepowtarzalne dlatego bardzo się cieszę, że mogę pracować w towarzystwie tych małych, zawsze pozytywnie nastawionych do świata, dziecięcych indywidualistów. Kiedy w swojej pracy poświęcam im czas, uwagę, dbam o ich bezpieczeństwo, uczestniczę w codziennych aktywnościach, zmaganiach i sukcesach to utwierdzam się tylko w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu. Dziecięcy świat to cudowne miejsce, a ja mam ogromną przyjemność być jego częścią.

Marzena Maćków - Kubanek - opiekunka dziecięca
Marzena Maćków - Kubanek
opiekunka dziecięca
Angelika Rzepka - opiekunka dziecięca
Angelika Rzepka
opiekunka dziecięca

Grupa Smerfy

Żaneta Tabaka - opiekunka dziecięca
Żaneta Tabaka
opiekunka dziecięca
Katarzyna Molska - opiekunka dziecięca
Katarzyna Molska
opiekunka dziecięca
Martyna Rados - pomoc do dzieci
Martyna Rados
pomoc do dzieci
Justyna Stępka - położna, opiekunka dziecięca
Justyna_Stepka.jpg
Justyna Stępka
położna, opiekunka dziecięca

Jestem osobą ciepłą, odpowiedzialną i wyrozumiałą. Powierzonymi maluszkami staram się zająć tak jak zajęłabym się własnymi dziećmi. Patrzę na dzieci sercem i widzę dobro każdego z nich. Ich sukcesy są moimi sukcesami, a ich szczęście jest moim szczęściem. Chciałabym , aby radość i uśmiech naszych gryfnych bajtli zawsze towarzyszyły mi podczas pracy.

Katarzyna Kubajek - opiekunka dziecięca
Katarzyna Kubajek
opiekunka dziecięca
Iwona Radwańska - pomoc do dzieci
Iwona_Radwanska.jpg
Iwona Radwańska
pomoc do dzieci

Jestem pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, staram się mieć zawsze uśmiech na twarzy. Bardzo lubię dzieci - dlatego cieszę się, że pracując w żłobku, mogę mieć z nimi kontakt i że w jakikolwiek sposób mogę im służyć pomocą.

Rodzice o nas